Pozostałe

Butelka na wodę – jedno rozwiązanie, wiele możliwości

Szukasz sposobu na zaoszczędzenie pieniędzy, zapewnienie sobie komfortu oraz zatroszczenie się o środowisko? Sięgnij po butelkę filtrującą i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości. Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznaj szczegóły.

Butelka filtrująca – dowiedz się więcej

Dlaczego warto sięgnąć po butelkę z filtrem? Ponieważ jest lekka, trwała i poręczna, dzięki temu nawet nie poczujesz, że masz ją przy sobie, dlatego z jej możliwości możesz skorzystać, gdziekolwiek jesteś. Butelka wielokrotnego użytku została zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, a przy okazji uprawiają sport oraz praktykują zdrowy styl życia. Należysz do tej grupy, a może dopiero chcesz dołączyć? Niech butelka filtrująca będzie pierwszym krokiem w tym kierunku. Każda butelka z filtrem wyposażona jest w filtr węglowy (naturalny, stworzony z łupin orzecha kokosowego), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, podnosi jej pH, a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość pierwiastków w niej występujących. Butelka wielokrotnego użytku to jednak nie tylko skuteczność, ale i ciekawy design (ergonomiczny kształt i szeroki wybór kolorów), dzięki temu szybko stanie się twoim modnym gadżetem, który wyrobi w tobie nawyk regularnego nawadniania organizmu.

Butelka na wodę – którą wybrać?

Postaw na butelkę filtrującą Solid od polskiej marki Dafi, która nie tylko jest pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i S, ale również została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?:

– szczelne zamkniecie chroniące przed zabrudzeniem ustnika

– wygodny uchwyt doskonale sprawdzi się podczas przenoszenia

– szeroki otwór do łatwego napełniania

– hipoalergiczny ustnik z bezpiecznego silikonu

– przycisk onetouch

– naturalny filtr węglowy

– wygodna rurka pozwoli ci wypić wodę do końca

Butelka wielokrotnego użytku – co zyskasz?

– zaoszczędzisz czas, pieniądze oraz energię (uwolnisz się od kupowania butelkowanej wody ze sklepu, a co za tym idzie wnoszenia zgrzewek do domu)

– będziesz EKO (ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest woda w butelkach ze sklepu)

– zapewnisz sobie regularne nawodnienie organizmu (po butelkę filtrującą możesz sięgnąć w każdym miejscu i o każdej porze)

– zagwarantujesz sobie komfort (smaczną filtrowaną wodę będziesz miał zawsze pod ręką)

Gdzie przyda ci się filtrowana woda kranowa?

– w domu

– w pracy

– w szkole

– na uczelni

– podczas aktywności

– na spacerze

– na treningu

– podczas wyjazdu

Chcesz zmienić swoje nawyki, zaoszczędzić pieniądze, zapewnić sobie komfort, a przy okazji zadbać o planetę? Butelka na wodę czeka na ciebie na stronie sklep.dafi.pl/butelka-filtrujaca. Wejdź, wybierz model dla siebie, kup i korzystaj z jej potencjału, gdziekolwiek jesteś!

Similar Posts